म्याग्दी भ्रमण बर्ष २०७५ मुल समिति उपसमितिहरुको नामावली

मूल समारोह समिति नामावली

जिम्मेवारी नाम, पद, ठेगाना
मूल संयोजक श्री उत्तमकुमार कर्माचार्य, अध्यक्ष म्याग्दी उवासंघ
सदस्य प्रमुख, श्री जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दी
सदस्य प्रमुख, श्री जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दी
सदस्य प्रमुख, श्री जिल्ला समन्वय समिति म्याग्दी सदस्य
सदस्य प्रमुख, श्री मालिका गाउँपालिका म्याग्दी
सदस्य प्रमुख, श्री मंगला गाउँपालिका म्याग्दी
सदस्य प्रमुख, श्री रघुगंगा गाउँपालिका म्याग्दी
सदस्य प्रमुख, श्री अन्नपूर्ण गाउँपालिका म्याग्दी
सदस्य अध्यक्ष, श्री धौलागिरी पर्यटन परिषद् म्याग्दी
सदस्य अध्यक्ष, श्री म्याग्दी पर्यटन विकास समिति
सदस्य अध्यक्ष, श्री नेपाल पत्रकार महासंघ, म्याग्दी
सदस्य अध्यक्ष, श्री मोना आईईसी,म्याग्दी
सदस्य अध्यक्ष, श्री म्याग्दी विकास मञ्च, म्याग्दी
सदस्य म्याग्दी उवासंघका पदाधिकारी र कार्यसमिति सदस्यहरु (२५ जना)
सल्लाहकार मा. महिला तथा बालबालिका मन्त्री थममाया थापा
सल्लाहकार प्रदेश नं. ०४ का मा. सामाजिक विकास मन्त्री नरदेवी पुन
सल्लाहकार प्रतिनिधी सभाका मा. सांसद भुपेन्द्रबहादुर थापा
सल्लाहकार प्रदेश नं. ०४ का मा. सांसद विनोद के. सी.
सल्लाहकार प्रजिअ, जिल्ला प्रशासन कार्यालय म्याग्दी
सल्लाहकार नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघ, प्रदेश नं. ०४ का कार्यसमिति सदस्य श्री कुबिरकुमार श्रेष्ठ
सल्लाहकार म्याग्दी उवासंघका निवर्तमान् अध्यक्ष श्री जीवनबहादुर विश्वकर्मा
सल्लाहकार म्याग्दी उवासंघका पूर्व अध्यक्ष श्री सुदर्शनकुमार श्रेष्ठ
सल्लाहकार म्याग्दी उवासंघका पूर्व अध्यक्ष श्री प्रमोद श्रेष्ठ
सल्लाहकार म्याग्दी उवासंघका पूर्व अध्यक्ष श्री सूर्यप्रसाद मर्सानी
सल्लाहकार म्याग्दी उवासंघका मानार्थ सदस्य श्री नैनकुमार श्रेष्ठ
सल्लाहकार अध्यक्ष, नेकपा (एमाले), म्याग्दी
सल्लाहकार संयोजक, नेकपा माओवादी केन्द्र, म्याग्दी
सल्लाहकार सभापति, नेपाली काँग्रेस पार्टी, म्याग्दी
सल्लाहकार पूर्व राज्यमन्त्री श्री भिमप्रसाद गौचन
सल्लाहकार पूर्व सभासद् श्री नवराज पौडेल
सल्लाहकार पूर्व सभासद् श्री गमबहादुर श्रीष मगर
सल्लाहकार पूर्व सभासद् श्री चन्द्रप्रकाश बानियाँ
सल्लाहकार पूर्व सभासद्, श्री गोविन्द पौडेल

प्रचार प्रसार व्यवस्थापन उपसमितिः

जिम्मेवारी नाम, पद, ठेगाना
संयोजक श्री सुविन श्रेष्ठ, प्रथम उपाध्यक्ष, म्याग्दी उवासंघ
उपसंयोजक श्री गोपाल पौडेल, कासस, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य
श्री बेनी नगरपालिकाका प्रमुख÷प्रतिनिधी
  श्री अन्नपूर्ण गाउँपालिकाका प्रमुख÷प्रतिनिधी
  श्री रघुगंगा गाउँपालिका प्रमुख÷प्रतिनिधी
  श्री मंगला गाउँपालिका प्रमुख÷प्रतिनिधी
  श्री मालिका गाउँपालिका प्रमुख÷प्रतिनिधी
  श्री धवलागिरी गाउँपालिका प्रमुख÷प्रतिनिधी
  विभिन्न देशहरुमा रहेका म्याग्दी प्रवासी नेपाली संघहरु
  म्याग्दी होटेल तथा रेष्टुरेण्ट व्यवसायी संघ
  सिंगा तातोपानी कुण्ड व्यवस्थापन समिति
  टोड्के क्षेत्र विकास समिति
  टान
  हान
  गलेश्वर क्षेत्र विकास कोष
  नेपाल पत्रकार महासंघ
  जगन्नाथ क्षेत्र विकास समिति
  महारानी क्षेत्र विकास समिति
  पुलहाश्रम क्षेत्र विकास समिति
  शिवालय क्षेत्र विकास समिति
  म्याग्दी जेसीज
  म्याग्दीका लायन्स क्लबहरु
  म्याग्दी उवासंघ अन्तर्गतको महिला उद्यम विकास समिति
  श्री सुरेन्द्रराज शर्मा, कासस, म्याग्दी उवासंघ
  श्री गोपाल प्रसाद शर्मा, कासस, म्याग्दी उवासंघ
  श्री यज्ञराज थापा, कासस, म्याग्दी उवासंघ
  श्री जिवन गौतम, आमन्त्रीत सदस्य, म्याग्दी उवासंघ
  श्री एकराज चापागाईं, आमन्त्रीत सदस्य, म्याग्दी उवासंघ
  श्री हिमाल श्रेष्ठ, आमन्त्रीत सदस्य, म्याग्दी उवासंघ
  म्याग्दीका नगर र गाउँपालिकाबाट ५÷५ जना
  श्री मंगलाघाट आमा समुह
  श्री कालीगण्डकी आमा समुह
  श्री गलेश्वर आमा समुह
  श्री शिक्षा मार्ग आमा समुह
  श्री म्याग्दी जेसीज
  श्री लायन्स क्लब अफ बेनी म्याग्दी
  श्री लायन्स क्लब अफ दोभान बेनी
  श्री लायन्स क्लब अफ पिस सिटी
  श्री लायन्स क्लब अफ महारानी
  श्री लायन्स क्लब अफ बेनी सिटी
  नेपाल मगर संघ म्याग्दी
  विश्वकर्मा समाज म्याग्दी
  नेपाल क्षेत्री समाज म्याग्दी
  ब्राम्हण समाज म्याग्दी
  ठकुरी समाज म्याग्दी
  नेपाल भाषा मंकाः खलः म्याग्दी
  थकाली सेवा समाज समिति म्याग्दी
  नेपाल छन्त्याल संघ म्याग्दी
  परियार सेवा समाज म्याग्दी
  मिजार सेवा समाज म्याग्दी
  म्याग्दी तमु छोंज धिं (तमु समाज)
  म्याग्दी मुस्लिम समाज
  दसनामी सेवा समाज म्याग्दी
  ब्रम्हकुमारी राजयोग प्रशिक्षण विश्वविद्यालय म्याग्दी
  म्याग्दी बौद्ध संघ
  गलेश्वर शिवालय क्षेत्र विकास कोषको सचिवालय
  विश्व हिन्दू महासंघ
 
  सत्य साई केन्द्र
  आत्मज्ञान सत्संग केन्द्र
  पुलहाश्रम क्षेत्र विकास कोष
  टोड्के क्षेत्र विकास कोष
  महारानी मन्दिर विकास समिति
  लक्ष्मीनारायण मन्दिर विकास समिति
  भगवती मन्दिर विकास समिति
  शिवालय मन्दिर संरक्षण समिति
  नबिन योग साधना केन्द्र
  दर्शन मण्डली
  ओपिआई बेनी

कार्यसम्पादन उपसमितिको संयोजकको नामावलीः

जिम्मेवारी संयोजकको नाम, पद, ठेगाना
अतिथी सत्कार व्यवस्थापन उपसमिति श्री बेलबहादुर कटुवाल क्षेत्री, वरिष्ठ उपाध्यक्ष, म्याग्दी उवासंघ
प्रचार प्रसार व्यवस्थापन उपसमिति श्री सुविन श्रेष्ठ, प्रथम उपाध्यक्ष, म्याग्दी उवासंघ
पर्यटन सूचना केन्द्र स्थापना व्यवस्थापन उपसमिति श्री राजेश शाक्य, द्वितिय उपाध्यक्ष, म्याग्दी उवासंघ
सचिवालय तथा प्रकाशन व्यवस्थापन उपसमिति श्री लिलाराम गौतम, महासचिव, म्याग्दी उवासंघ
आर्थिक व्यवस्थापन उपसमिति श्री अमृत बानियाँ, कोषाध्यक्ष, म्याग्दी उवासंघ
उद्घाटन तथा समापन समापन समारोह व्यवस्थापन उपसमिति श्री सुवर्ण रिजाल, सहसचिव, म्याग्दी उवासंघ

आर्थिक व्यवस्थापन उपसमिति

जिम्मेवारी नाम, पद, ठेगाना
संयोजक श्री अमृत बानियाँ, कोषाध्यक्ष, म्याग्दी उवासंघ
उपसंयोजक श्री सुमन श्रेष्ठ, सहकोषाध्यक्ष, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री म्याग्दी प्रवासी नेपाली संघ, अन्तर्राष्ट्रिय कार्यकारिणी समिति
सदस्य श्री म्याग्दी विकास मंच
सदस्य श्री जिल्ला समन्वय समिति
सदस्य श्री बेनी नगरपालिका
सदस्य श्री अन्नपूर्ण गाउँपालिका
सदस्य श्री रघुगंगा गाउँपालिका
सदस्य श्री मंगला गाउँपालिका
सदस्य श्री मालिका गाउँपालिका
सदस्य श्री धवलागिरी गाउँपालिका
सदस्य श्री म्याग्दी होटेल तथा रेष्टुरेण्ट व्यवसायी संघ
सदस्य श्री म्याग्दी जिप तथा बस व्यवसायी समिति
सदस्य श्री म्याग्दी काली जिप व्यवसायी समिति
सदस्य श्री म्याग्दी ट्याक्सी व्यवसायी समिति
सदस्य श्री पोखरा–बेनी ट्याक्सी व्यवसायी समिति
सदस्य श्री राजेश शाक्य, द्वितिय उपाध्यक्ष, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री नारायण घर्ति क्षेत्री, सहसचिव, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री भुमीनाथ सापकोटा, कासस, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री तारानाथ रेग्मी, कासस, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री राजकुमार श्रेष्ठ, कासस, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री टेकप्रसाद सापकोटा, कासस, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री कमल विश्वकर्मा, कासस, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री मतिलाल पौडेल, कासस, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री अमरप्रसाद पाण्डेय, आमन्त्रीत सदस्य, म्याग्दी उवासंघ

पर्यटन सुचना केन्द्र व्यवस्थापन उपसमितिः

जिम्मेवारी नाम, पद, ठेगाना
संयोजक श्री राजेश शाक्य, द्वितिय उपाध्यक्ष, म्याग्दी उवासंघ
उपसंयोजक श्री सुनिता केसी, सभापति, म्याउवासंघ अन्तर्गत मउविस
सदस्य श्री रामकृष्ण बराईली, बेनी नगरपालिका, वडा नं. ०८ का वडा अध्यक्ष
सदस्य श्री बेनी नगरपालिकाका प्रतिनिधी
सदस्य श्री अन्नपूर्ण गाउँपालिकाका प्रतिनिधी
सदस्य श्री रघुगंगा गाउँपालिकाका प्रतिनिधी
सदस्य श्री मंगला गाउँपालिकाका प्रतिनिधी
सदस्य श्री मालिका गाउँपालिकाका प्रतिनिधी
सदस्य श्री धवलागिरी गाउँपालिकाका प्रतिनिधी
सदस्य श्री म्याग्दी होटेल तथा रेष्टुरेण्ट व्यवसायी संघका प्रतिनिधी
सदस्य श्री धौलागिरी पर्यटन विकास परिषद्का प्रतिनिधी
सदस्य श्री म्याग्दी जिप तथा बस व्यवसायी समितिका प्रतिनिधी
सदस्य श्री म्याग्दी काली जिप व्यववसायी समितिका प्रतिनिधी
सदस्य श्री म्याग्दी ट्याक्सी व्यवसायी समितिका प्रतिनिधी
सदस्य श्री पोखरा–बेनी ट्याक्सी व्वसायी समितिका प्रतिनिधी
सदस्य श्री अमृत बानियाँ, कोषाध्यक्ष, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री सुवर्ण रिजाल, सचिव, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री ताराप्रसाद आचार्य, कासस, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री भुमीनाथ सापकोटा, कासस, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री यामबहादुर खड्का, कासस, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य श्री दशरथ कर्माचार्य, आमन्त्रीत सदस्य, म्याग्दी उवासंघ

प्रकाशन व्यवस्थापन उपसमितिः

जिम्मेवारी नाम, पद, ठेगाना
संयोजक श्री लिलाराम गौतम, महासचिव, म्याग्दी उवासंघ
उपसंयोजक श्री ठाकुरप्रसाद शर्मा, कासस, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य
श्री बेनी नगरपालिकाका प्रतिनिधी
  श्री अन्नपूर्ण गाउँपालिकाका प्रतिनिधी
  श्री रघुगंगा गाउँपालिका प्रतिनिधी
  श्री मंगला गाउँपालिका प्रतिनिधी
  श्री मालिका गाउँपालिका प्रतिनिधी
  श्री धवलागिरी गाउँपालिका प्रतिनिधी
  श्री धौलागिरी पर्यटन विकास परिषद्का प्रतिनिधी
  श्री गोपाल पौडेल, कासस, म्याग्दी उवासंघ
  श्री भोजबहादुर रिजाल, कासस, म्याग्दी उवासंघ
  श्री नवराज पौडेल, कासस, म्याग्दी उवासंघ
  श्री नारायण शर्मा, आमन्त्रित सदस्य, म्याग्दी उवासंघ
  श्री दिनेश बराल, आमन्त्रित सदस्य, म्याग्दी उवासंघ
  श्री हरीकृष्ण गौतम
  श्री सन्तोष गौतम
  श्री ठाकुरप्रसाद आचार्य
  श्री घनश्याम खड्का
  श्री कमल खत्री
  श्री निर्मल खत्री

अतिथी सत्कार व्यवस्थापन उपसमितिः

जिम्मेवारी नाम, पद, ठेगाना
संयोजक श्री बेलबहादुर कटुवाल क्षेत्री, वरिष्ठ उपाध्यक्ष, म्याग्दी उवासंघ
उपसंयोजक श्री सुवर्ण रिजाल, सचिव, म्याग्दी उवासंघ
सदस्य
श्री धौलागिरी पर्यटन विकास परिषद्
  श्री जिल्ला समन्वय समिति
  श्री बेनी नगरपालिका
  श्री अन्नपूर्ण गाउँपालिका
  श्री रघुगंगा गाउँपालिका
  श्री मंगला गाउँपालिका
  श्री मालिका गाउँपालिका
  श्री धवलागिरी गाउँपालिका
  म्याग्दीका नगर र गाउँपालिकाहरुबाट ५÷५ जना
  श्री चन्द्रबहादुर विश्वकर्मा, कासस, म्याग्दी उवासंघ
  श्री अन्जित खाँन, कासस, म्याग्दी उवासंघ
  श्री गणेशकुमार श्रेष्ठ, कासस, म्याग्दी उवासंघ
  श्री नहकुल ढकाल, कासस, म्याग्दी उवासंघ
  श्री बमबहादुर केसी, कासस, म्याग्दी उवासंघ
  श्री खेमबहादुर केसी, कासस, म्याग्दी उवासंघ
  श्री सुन्दर केसी, आमन्त्रीत सदस्य, म्याग्दी उवासंघ
  म्याग्दीका नगर र गाउँपालिकाबाट ५÷५ जना